Kram Mściwoja- www.kram.slavia.prv.pl

 

WITAM NA STRONIE INTERNETOWEJ "KRAMU MŚCIWOJA"

 Zwą mnie Mściwój jestem członkiem Drużyny Wojów Słowiańskich "SLAVIA", która zajmuje się odtwarzaniem kultury materialnej  Słowian Zachodnich z terenów dzisiejszej Polski oraz Słowian Wschodnich z terenów Rusi z IX-XI wieku.

Od roku 2003 zajmuję się skórnictwem wytwarzam: zbroje lamelkowe, pancerze łuskowe, rękawice ochronne, karwasze, bukłaki, pochwy, kaftany i skórznie, torby, kołczany, pasy,  mieszki, sakwy, przeszywanice, ...

Zamówienia realizuje na prywatne życzenia klienta i według jego wymagań. Wszystkie przedmioty zamieszczone na stronie mojego kramu są tylko przykładem tego co mogę wykonać, jeśli chciałbyś coś więcej proszę o przesłanie projektu. Jestem otwarty na wszelkie propozycje dotyczące ostatecznego wyglądu wyrobu.Mściwój

Wysyłka: wszystkie wyroby wysyłam pocztą, klient pokrywa koszty przesyłki.

Zamówienie: przyjmuje po otrzymaniu pełnych danych osobowych wraz z telefonem kontaktowym,  złożenie zamówienia jest wiążącą umową pomiędzy stroną kupującą jak i sprzedającą.

 

 

Zamówienia proszę kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przez gadu-gadu.

 Kontakt:

e-mail: msciwoj_slavia@op.pl

 

Gadu gadu

  3559136

 tel. 0 501 564 146

 

 

 

 Pozdrawiam serdecznie

 kniaź Drużyny Wojów Słowiańskich "SLAVIA"

Mściwój

 

Powyższa strona WWW nie jest ofertą handlową w myśl przepisów art.66 i 71 K.C. i ma charakter informacyjny.

Przedmioty prezentowane na stronie należy traktować jako informacje oraz zaproszenie do składania zamówień. Podstawą prawną do nabycia, jest umowa o dzieło.